VIZUALIZÁTOR ESMAL


SPUSTIŤ VIZUALIZATOR


Moderná aplikácia pre simuláciu náterov farbami ESMAL a omietkami ESMAL PUTZ. Aplikácia obsahuje tri vzorkovníky - viac ako 1400 odtieňov pre simulácie farebných náterov v interiéroch a 150 odtieňov pre exteriér.
Tónovať je možné maliarske farby ESMAL a omietky ESMAL PUTZ ktoré vidíte na tejto stránke. 
Chrome

Pre optimálny beh aplikácie doporučujem používať Google Chrome

Farby určené k tónovaniu

 

rýchla navigácia


 

Interiér

esmal standard img small

ESMAL STANDARD

ESMAL STANDARD je biela maliarska farba. Používa sa na vnútorné maľovanie tých stien a stropov, pri ktorých sa vyžadujú iba základné požiadavky náteru. Jej štandardná kvalita umožňuje široké využitie – napríklad v bytoch, domoch, halách, pivniciach, v skladoch a podobne. Vyznačuje sa dobrou krycou schopnosťou a paropriepustnosťou.
Maliarska farba ESMAL STANDARD nie je určená na tónovanie farebnými odtieňmi.

Výdatnosť: cca 6m2 z 1kg farby v jednej vrstve

viac info

esmal standard img small

ESMAL PLUS

ESMAL PLUS je najpredávanejšia interiérová vodouriediteľná farba vyrábaná na Slovensku. Používa sa na vnútorné maľovanie tých stien a stropov, pri ktorých sa vyžaduje vyššia belosť a vynikajúca krycia schopnosť náteru. Jej stredne vysoká kvalita otvára dvere k širokému využitiu – napríklad v bytoch, kanceláriách, domoch, spoločných priestoroch a podobne.
Maliarska farba ESMAL PLUS sa môže tónovať do svetlých odtieňov.

Výdatnosť: cca 6m2 z 1kg farby v jednej vrstve

viac info


esmal standard img small

ESMAL EXCLUSIVE

ESMAL EXCLUSIVE je vysoko kvalitná biela maliarska farba. Používa sa na vnútorné maľovanie stien a stropov s vysokým nárokom na belosť a kryciu schopnosť. Jej kvalita umožňuje najširšie použitie – napríklad v domoch, bytoch, reprezentačných priestoroch a podobne. Naviac obsahuje špeciálne aditíva a mikročastice, ktoré zaručujú jednoduchú aplikáciu, vysokú výdatnosť a oteruvzdornosť náteru. Maliarska farba ESMAL EXCLUSIVE sa môže tónovať do svetlých až stredne sýtych odtieňov.

Výdatnosť: cca 9m2 z 1kg farby v jednej vrstve

viac info

esmal color img small

ESMAL COLOR

ESMAL COLOR je maliarska farba určená na farebné maľovanie stien alebo stropov s vysokým nárokom na farebnosť. Jej špičková kvalita umožňuje široké použitie – napríklad v domoch, bytoch, kanceláriách, reprezentačných priestoroch a podobne. Naviac obsahuje špeciálne aditíva a mikročastice, ktoré zabezpečujú vysokú kryciu schopnosť, oteruvzdornosť a jednoduchú aplikáciu náteru. Maliarska farba ESMAL COLOR je určená na tónovanie do najširšieho spektra odtieňov vrátane najsýtejších z farebnej škály vzorkovníkov.

Výdatnosť: cca 8m2 z 1kg farby v jednej vrstve

viac info

 

 

Exteriér

 

esmal standard img small

ESMAL Fasádna farba Akrylátová

ESMAL FASÁDNA FARBA – akrylátová je disperzná vodou riediteľná maliarska farba určená do exteriérov. Používa sa na vonkajšie nátery minerálnych podkladov, omietok, betónu a iných povrchov. Má vysokú belosť , kryciu schopnosť, je umývateľná a má vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Maliarska farba ESMAL Fasádna farba Akrylátová sa môže tónovať do širokého spektra odtieňov vrátane najsýtejších z farebnej škály vzorkovníkov.

Výdatnosť: cca 5-7m2 z 1kg farby v jednej vrstve

viac info

esmal standard img small

ESMAL Fasádna farba Silikónová

ESMAL FASÁDNA FARBA - silikónová je disperzná vodou riediteľná maliarska farba s obsahom silikónových živíc.Určená je na maľovanie vonkajších náterov omietok, brizolitu, betónu a iných povrchov. Vyznačuje sa vysokou belosťou, priepustnosťou vodných pár a odpudivosťou voči nečistotám, dobrou krycou schopnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom.
Maliarska farba ESMAL Fasádna farba Silikónová sa môže tónovať do širokého spektra odtieňov vrátane najsýtejších z farebnej škály vzorkovníkov.

Výdatnosť: cca 5-7m2 z 1kg farby v jednej vrstve

viac info


esmal standard img small

ESMAL PUTZ - Fasádna omietka Akrylátová

ESMAL PUTZ – fasádna omietka akrylátová je ušľachtilá dekoratívna omietka určená na konečnú povrchovú úpravu podkladov v exteriéroch. Vyznačuje sa výbornou spracovateľnosťou, výdatnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Je súčasťou kontaktného zatepľovacieho systému ESMAL® THERM, na ktorý bolo vydané Európske technické osvedčenie ETA v súlade s ETAG 004.
Fasádna omietka ESMAL PUTZ Akryl sa môže tónovať do širokého spektra odtieňov vrátane najsýtejších z farebnej škály vzorkovníkov.

Výdatnosť: cca 9-11m2 z 25kg balenia

viac info

esmal standard img small

ESMAL PUTZ - Fasádna omietka Silikónová

ESMAL PUTZ – fasádna omietka silikónová je ušľachtilá dekoratívna omietka určená na konečnú povrchovú úpravu podkladov v exteriéroch. Obsahuje navyše aj špeciálne silikónové živice, ktoré zabezpečujú vysokú paropriepustnosť a odolnosť omietky voči nečistotám. Je súčasťou kontaktného zatepľovacieho systému ESMAL® THERM, na ktorý bolo vydané Európske technické osvedčenie ETA v súlade s ETAG 004.
Fasádna omietka ESMAL PUTZ Silikón sa môže tónovať do širokého spektra odtieňov vrátane najsýtejších z farebnej škály vzorkovníkov.

Výdatnosť: cca 9-11m2 z 25kg balenia

viac info

Kontakt

3U s.r.o. - Výroba farieb
+421 2/6595 6863
info@esmal.sk

SÍDLO / FAKTURAČNÁ ADRESA

Ružová dolina 25
821 09 Bratislava
VÝROBA / EXPEDÍCIA:

Areál PD - Čsl. tankistov 1 841 06 Bratislava

3U vyrobafarieb 200px

Slovensky vyrobok